Objednání zboží:

Objednání zboží v našem internetovém obchodě je velice jednoduché. Prodávající dodá zboží na základě elektronické objednávky. Tato se vyplní automaticky po uzavření objednávky v nákupním košíku.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Objednávka bude zákazníkovi obratem po jejím odeslání do nejpozději 2 dnů vždy potvrzena na email uvedený v objednávce, kupní smlouva pak vzniká potvrzením objednávky.

 

Doprava zboží:

Zboží běžně zasíláme do 4 pracovních dnů od připsání platby za objednávku na účet. Obálky či balíky zasíláme Českou poštou. O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu.

 

Pokud jste po odeslání objednávky našli ještě karty co sháníte, tak prosím použijte možnost dopravy:

 

Česká pošta - doplnění objednávky.

 

Právě pro tento účel jsme tuto možnost vytvořili, ale slouží opravdu jen k doplnění objednávky!

 

 

Způsob platby za objednané zboží:

Pro Českou republiku:

Pro objednávku karet

Bankovním převodem z účtu kupujícího na účet u Fio Banky číslo účtu 2700368534/2010. Zboží zasíláme vždy doporučeně. Cena poštovného je při platbě předem 50kč. Za dobírku je příplatek 50kč, tzn. Že celková cena poštovného za dobírku je 100kč.

Pro objednávku příslušenství:

Bankovním převodem z účtu kupujícího na účet u Fio Banky číslo účtu 2700368534/2010. Zboží zasíláme vždy doporučeně. Cena poštovného je při platbě předem 80kč. Za dobírku je příplatek 50kč, tzn. Že celková cena poštovného za dobírku je 130kč.

 

Pro Slovensko:

Pro objednávku karet

Poštovné na Slovensko je 100,-Kč (cca 4,2Euro) za doporučenou zásilku. Platbu za objednávku (zboží + poštovné) je hrazeno pouze bankovním převodem na bankovní účet prodejce – číslo účtu je 2700368534/8330 (FIO banka a.s.). Kupující ze Slovenska provede platbu bankovním převodem jako vnitrostátní převod (!). Na Slovensko nezasíláme dobírkou.

 

Pro objednávku příslušenství:

Poštovné na Slovensko je 210,-Kč (cca 8,72Euro) za balík. Platbu za objednávku (zboží + poštovné) je hrazeno pouze bankovním převodem na bankovní účet prodejce – číslo účtu je 2700368534/8330 (FIO banka a.s.). Kupující ze Slovenska provede platbu bankovním převodem jako vnitrostátní převod (!).

 

Právo na vrácení zboží:

Zákazník má právo zrušit objednávku kdykoliv před expedicí zboží a to bez jakéhokoliv postihu.

Rozhodne-li se zákazník pro odstoupení od smlouvy či vrátit část zboží po obdržení objednaného zboží do 14 dnů od převzetí zboží, je nutno postupovat následovně: Spojit se s námi nejdříve elektronicky či telefonicky a domluvit se na vrácení zboží. V tomto případě platí dopravu zboží zpět prodejci kupující. Prodávající po obdržení nepoškozeného zboží zpět vrátí kupujícímu zpět celou částku, kterou kupující zaplatil při nákupu. Pokud se zboží vrátí poškozené, má prodejce právo poslat zásilku zpět na vlastní náklady a odmítnout požadavek kupujícího na vrácení peněz.

Nejdříve nás kontaktujte na emailu: besthockeycards@gmail.com,

či telefonicky na 777 148 283.

 

Zboží odeslat zpět nebo předat na adresu lze na:

Lízálek Tomáš

Valy 107

Valy

535 01

 

Vrácené zboží nesmí být použité, musí být nepoškozené a kompletní. Náklady na vrácení zboží a nebezpečí škody na věci nese kupující.

 

Kupující je oprávněn reklamovat vady jakosti zjevné do 7 dnů od převzetí zboží.

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů v platném znění. Používáním internetového obchodu souhlasí zákazník se shromažďováním a používáním informací o zákazníkovi a jeho nákupech v souladu s tímto zákonem.

Veškeré osobní údaje o zákaznících jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno. Informace jsou použity výhradně v rozsahu nutném pro vyřízení objednávky, a v případě neosobního odběru sděleny kurýrovi pro účely dodání zboží.

 

Provozovatel:

 

Tomáš Lízálek

 Valy 107

Valy

PSČ: 535 01

 IČO: 02340909

 Nejsme plátci DPH.

Zapsán v živnostenském rejstříku

Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Přelouč